Digitální indikace TS-MAX

Digitální indikace polohy jsou na obráběcích strojích používány již dlouhou řadu let. Způsob ovládání se však v zásadě nelišil a grafické zobrazení obráběcích operací chybělo. Souřadnice byly zobrazeny na LED displeji, v lepším případě na LCD displeji, ovládání pak pomocí tlačítkové klávesnice. Společným jmenovatelem tohoto řešení byla nepřehlednost. Bez prostudování zdlouhavých manuálů bylo prakticky nemožné komplikovanější funkce indikací využít.
 
S příchodem dotykových displejů se nabízejí nové možnosti i v oblasti digitálního odměřování. 
V dnešní době je již standardem dotykové ovládání telefonu, tabletu, notebooku, ale existuje velmi málo digitálních indikací, které se ovládají tímto způsobem. Výhodou dotykového způsobu ovládání jsou prakticky neomezené možnosti v navrhování softwaru nebo programování nových funkcí na přání zákazníka. Také je tím vyřešena poruchovost a opotřebení mechanických či membránových tlačítek.
 
Takovými digitálními indikacemi jsou indikace řady TS-MAX značky TIGRE, které jsou vyvíjeny a vyráběny českou firmou Jirka a spol. s r.o. od roku 2014. V současné době přichází na trh zcela nová generace. Jejich hardware má inovativní konstrukci i zapojení.  Za vše mluví 4 vrstvá integrovaná deska plošných spojů se součástkami SMD. Toto nekompromisní řešení přináší několikanásobně lepší parametry hardwaru a v neposlední řadě jeho spolehlivost v náročných podmínkách jako jsou vibrace, prašnost, změna vlhkosti a teploty. Přepracováním a odladěním prošel i software. Díky těmto úpravám se k indikaci mohou přidat i rozšiřující externí moduly, např. modul programovatelných relé pro každou osu. 
Indikace se nabízejí s úhlopříčkou displejů: 7“, 10“ a 17.3“. 
 
Samozřejmostí jsou nejen tyto funkce, které zrychlí a zefektivní práci:
- ovládání v českém jazyce
- 直观的操作和清晰的菜单,无需手册
- 保存参数和工具名称
- 在重复生产的模板中保存加工操作
- 在圆和直线上钻孔
- 将值从轴传输到计算器并返回
- 每个轴的可编程输出继电器
- 编程操作的图形表示
- 所有轴均可用于线性和角度测量以及测量 
  速度
 
TIGRE 品牌不仅不断发现新概念,还提供更实惠的专业解决方案。
这就是她设计 TS-MAX-LITE 数字显示器的原因。该设备配备了相同的硬件和软件,具有所有高级功能。  
优点之一是它的价格。多亏了这一点,真的每个人都可以为车间购买这个产品。 
伴随屏被任何经典的甚至是带有HDMI输入的电视所采样使用或或公园球进行。。
选择你 选择 TS-MAX 还是 TS-MAX-LITE 选择有事是是的。你一定会喜欢这个。。

 Digitální indikace řady TS-MAX

 

 

Rolex Datejust Replica Watch Best Rolex Daytona Replica