SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkujeme za váš zájem o naše novinky! Abychom vám je mohli zasílat, potřebujeme k tomu váš souhlas.

Kdo vám bude psát?

My, JIRKA a spol., IČO 25924109, se sídlem Zbečník 354, 549 31 Hronov, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C („my“).

Pokud nás budete chtít kontaktovat, napište nám na e-mail  info(na)jirkaspol(tecka)cz.

Co vám budeme psát a proč?

Posílat vám budeme zajímavosti a novinky z našeho podnikání a e-shopu. Můžeme vám dát vědět i o tom, že budeme spouštět nový projekt nebo pořádat offline i online akci.

Abychom vám mohli naše novinky posílat, potřebujeme k tomu vaši e-mailovou adresu, kterou nám tímto sdělujete a zároveň souhlasíte, že ji můžeme používat podle těchto pravidel a našich Zásad o zpracování osobních údajů.

E-mailovou adresu si uložíme na 3 roky.

Co když už o nás nebudete chtít slyšet?

Zasílání novinek můžete kdykoliv zrušit, a to zasláním e-mailu na naši adresu nebo proklikem na odkaz v e-mailech, které vám pošleme. Krom toho, že vám přestaneme psát, tak vaši e-mailovou adresu také smažeme z naší databáze kontaktů pro zasílání newsletterů. Pokud ji ale máme uloženou v jiných databázích (třeba pokud jste naším zákazníkem), v těch ji můžeme ponechat, jen vám už nebudeme posílat naše novinky. Odvolání vašeho souhlasu nemá vliv na zákonnost zpracování údajů před tím, než jste jej odvolali.

Jaká máte práva?

Především nám kdykoliv můžete dát zpětnou vazbu, když se vám nebude něco líbit. Krom toho máte ještě tato práva:

  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů - pokud se nejedná o osobní údaje, které jsme povinni nebo oprávněni dále zpracovávat dle příslušných právních předpisů,
  • na přenositelnost údajů a právo požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů,
  • podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů,
  • na účinnou soudní ochranu, pokud máte za to, že vaše práva byla porušena v důsledku zpracování vašich osobních údajů v rozporu s platnými právními předpisy.

Podrobnosti týkající se zpracování námi – správcem osobních údajů – osobních údajů na tomto webu naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů dostupných  zde .